0

Apie mus

"Angelo Kids" - idealus pasirinkimas, jei vertinate gražius, puošnius bei kokybiškus drabužėlius vaikams ir kūdikiams. Čia Jūsų laukia didžiausias itališkų, ispaniškų bei lietuviškų šventinių rūbelių pasirinkimas!

Šaltoms lietuviškoms žiemoms - gražučiai, jaukūs komplektukai su vilna kūdikiams, mergaitėms ir berniukams. Pavasariui - ypač stilingi paltukai, striukytės. Išskirtiniai švarkeliai berniukams su išties stilingais aksesuarais, bei nepakartojamos sukneles ir komplektukai mažosioms princesėms!

"Angelo Kids" rūbeliai skirti vaikams nuo 0 iki 12 metų amžiaus. Taip pat čia Jūsų laukia žaismingi aksesuarai, nuolat besikeičiančios drabužėlių kolekcijos, ir išskirtiniai - LIETUVOJE PAGAMINTI krikštynų drabužiai ir akesuarai! Sukurti su meile, pagaminti kruopščiai ir be galo kokybiškai. Krikšto suknelės siuvamos iš dizainerių audinių - šilko, nėrinių, žakardo ir kt. Berniukų kostiumėliams naudojama aukštos kokybės medvilnė, linas, šilkas. Papuošime mažylį nuo plaukų papuošalo iki batukų ir suderintų kojinyčių! Jei iš Angelo Kids siūlomų modelių neišsirenkate sau tinkamiausio, išklausysime Jūsų pageidavimus ir pasiūsime rūbelius individualiai!