0

Naujienos

Patarimai krikštynoms

KAIP IŠSIRINKTI TĄ VIENINTELĘ KRIKŠTYNŲ SUKNELĘ?

Krikštynų šventė yra išskirtinė ir prasminga šventė mūsų ir vaikelio gyvenime. Ji suburia artimiausius šeimos narius, gimines ir draugus. Šventė išties ypatinga, tad mums būtina nepamiršti ir pasirinkti labiausiai mūsų norus ir poreikius atitinkančius drabužėlius vaikams. Šiame straipsnyje sužinosime kaip gi išsirinkti tą vienintelę krikštynų suknelę!

2017 01 31

Patarimai krikštynoms

KRIKŠTYNOS ŽIEMĄ – NEĮPRASTAS PASIRINKIMAS

Lietuvoje įprasta vaiko krikštynas organizuoti vasarą. Jei krikštynos rengiamos kitu metų laiku, vistiek stengiamasi pasirinkti šiltąjį periodą, todėl tai būna antroji pavasario pusė arba ankstyvas ruduo, kai bobų vasara dar atneša pakankamai šilumos. Tuo tarpu krikštynos žiemą – gana retas įvykis.

2016 02 11

Naujienos

MAGIŠKOS PUTOS IR KŪNO DAŽAI SMAGIEMS ŽAIDIMAMS VONIOJE!

Angelo Kids pristato Naujieną! 

Magiškos putos ir kūno dažai smagiems žaidimams vonioje - garantuotas puikios nuotaikos užtaisas Jums ir Jūsų mažyliui! 

Tik internetu - www.AngeloKids.lt 

Nustebinkite savo mažylį ir patirkite nuostabius įspūdžius!

2015 12 14

Naujienos

Individualus pirmosios komunijos suknelių siuvimas!

Pirmoji komunija - ypatinga šventė reikalaujanti didelio pasirengimo. Vienas iš didžiausių uždavinių - rasti pirmosios komunijos suknelę mergaitei. Suprasdami, jog pirmosios komunijos suknelę išsirinkti tikrai nelengva, net iš mūsų siūlomų suknelių, rekomenduojame susikurti išskirtinę suknelę. Mūsų specialistai patars ir rekomenduos: medžiagas, spalvas bei aksesuarus ir viską būtent Jums pagaminsime INDIVIDUALIAI. 

Nekantraujate užsisakyti? 

Užsakymus priimame internetu - www.AngeloKids.lt, el. paštu - info@angelokids.lt. 

Parašykite mums dabar ir mes pagaminsime gražiausią pirmos komunijos suknelę!

2015 05 05

Naujienos

Angelo Kids vitrinose ir širdyse pavasaris jau įsibėgėjo!

Ieškote nepaprasto grožio suknelės savo mažajai princesei? Galime pasidžiaugti, jog Angelo Kids parduotuvėje rasite graužiausias sukneles ir sijonukus gražiausiai vasarai bei pavasariui!  Neišsirinkote iš prekių gausos? Paraštykite mums ir mes Jums atsiųsime INDIVIDUALŲ pasiūlymą. Atraskite naują, mažų stebuklų pasaulį!

2015 04 20

Naujienos

Ilgos šventinės suknelės Pirmajai Komunijai ir kitoms šventėms jau Angelo Kids parduotuvėje!

Nekantraujame pasidžiaugti jog, Itališkos, ilgos, šventinės suknelės Pirmajai Komunijai ir kitoms šventėms suknelės jau puošia Angelo Kids parduotuvę! Lengvų nėrinių romantiškas viršus ir puošnus tiulio sijonas. Nuostabaus grožio suknelės rasite tik pas mus!

2015 04 09

Naujienos

Naujiena! Jau greitai papildysime parduotuvę naujomis komunijos suknelėmis!

Nekantraujame pasidžiaugti, jog jau greit turėsime didelį komunijos suknelių papildymą!

2015 03 16

Naujienos

Nauja kolekcija tiesiai iš Ispanijos

Nekantraujame pasidžiaugti nauja nepaprasto grožio kolekcija, kurią užsakėme lankydamiesi vaikiškos mados parodoje Londone!

Nauja ispanų dizainerių kurta kolekcija jau puošia mūsų jaukią, mielą ir pilna mažų atradimų parduotuvę! O dar daugiau gražių naujienų iš parodos Jus pasieks jau netrukus!

2015 02 18

Naujienos

Naujas skyrelis "PASKUTINIAI DYDŽIAI"! net su 40% Nuolaida!

Dabar pirkti vaikiškus rūbus INTERNETU dar smagiau! Išmeginkite mūsų naująjį skyrelį Paskutiniai dydžiai! Stilingi vaikiški rūbai net su 40% nuolaida. Čia galėsite rasti rūbus tiek mergaitėms, tiek berniukams su geriausiai siūloma nuolaida Lietuvoje!

2015 02 03